Futbal – EURO 2016 – Majstrovstvá Európy vo futbale 2016

nedeľa 05. decembra 2021 – 17:49:48

EURO 2016 – FINÁLE
10.07.2016 (nedeľa) 21,00 hPORTUGALSKO (POR) : FRANCÚZKO (FRA)
0 : 0 (0 : 0)


(1 : 0 p.p.)
109′ ÉDER /9/


EURO 2016 – SEMIFINÁLE
06.07.2016 (streda) 21,00 hPORTUGALSKO (POR) : WALES (WAL)
2 : 0 (0 : 0)
50′ Cristiano RONALDO /7/
53′ NANI /17/
07.07.2016 (štvrtok) 21,00 hNEMECKO (GER) : FRANCÚZKO (FRA)
0 : 2 (0 : 1)
45’+2′ (j.), 72′ Antoine GRIEZMANN /7/

osemfináleštvťfinálesemifinálefinále
3725.06 So 15 SE   
SUI : POL
1 : 1 (0 : 0, 4 : 5)
4530.06 Št 21 MA
3925.06 So 21 LEPOL : POR
1 : 1 (0 : 0, 3 : 5)
CRO : POR
0 : 0 (0 : 1)
 4906.07 St 21 LY
3825.06 So 18 PAPOR : WAL
2 : 0
WAL : NIR
1 : 0
4601.07 Pi 21 LI 
4226.06 Ne 21 TOWAL : BEL
3 : 1
HUN : BEL
0 : 4
 5110.07 Ne 21 SD
4126.06 Ne 18 LIPOR : FRA
0 : 0 (1 : 0)
GER : SVK
3 : 0
4702.07 So 21 BO 
4327.06 Po 18 SDGER : ITA
1 : 1 (0 : 0, 6 : 5)
ITA : ESP
2 : 0
 5007.07 Št 21 MA
4026.06 Ne 15 LYGER : FRA
0 : 2
FRA : IRL
2 : 1
4803.07 Ne 21 SD 
4427.06 Po 21 NIFRAISL
5 : 2
ENG : ISL
1 : 2

Zdroj: UEFA


EURO 2016 – ŠTVRŤFINÁLE
30.06.2016 (štvrtok) 21,00 hPOĽSKO (POL) {2C}PORTUGALSKO (POR) {3F}
1 : 1 (1 : 1)
2′ Robert LEWANDOWSKI /9/

33′ RENATO SANCHES /16/


(0 : 0 p.p., 3 : 5 j.)
0:1 Cristiano RONALDO /7/ POR
1:1 Robert LEWANDOWSKI /9/ POL
1:2 RENATO SANCHES /16/ POR
2:2 Arkadiusz MILIK /7/ POL
2:3 JOÃO MOUTINHO /8/ POR
3:3 Kamil GLIK /15/ POL
3:4 NANI /17/ POR
3:4 Jakub BŁASZCZYKOWSKI /16/ POL
3:5 Ricardo QUARESMA /20/

01.07.2016 (piatok) 21,00 hWALES (WAL) {1B} : BELGICKO (BEL) {2E}
3 : 1
(1 : 1)
31′ Ashley WILLIAMS /6/
55′ Hal ROBSON-KANU /9/
86′ Sam VOKES /18/

13′ Radja NAINGGOLAN /4/
02.07.2016 (sobota) 21,00 hNEMECKO (GER) {1C} : TALIANSKO (ITA) {1E}
1 : 1 (0 : 0)
65′ Mesut ÖZIL /8/

78′ (j.) Leonardo BONUCCI /19/


(0 : 0 p.p., 6 : 5 j.)
0:1 Lorenzo INSIGNE /20/ ITA
1:1 Toni KROOS /18/ GER
1:1 Simone ZAZA /7/ ITA
1:1 Thomas MÜLLER /13/ GER
1:2 Andrea BARZAGLI /15/ ITA
1:2 Mesut ÖZIL /8/ GER
1:2 Graziano PELLÈ /9/ ITA
2:2 Julian DRAXLER /11/ GER
2:2 Leonardo BONUCCI /19/ ITA
2:2 Bastian SCHWEINSTEIGER /7/ GER

2:3 Emanuele GIACCHERINI /23/ ITA
3:3 Mats HUMMELS /5/ GER

3:4 Marco PAROLO /18/ ITA
4:4 Joshua KIMMICH /21/ GER

4:5 Mattia DE SCIGLIO /2/ ITA
5:5 Jérôme BOATENG /17/ GER

5:5 Matteo DARMIAN /4/ ITA
6:5 Jonas HECTOR /3/ GER

zostrih Fut Azteca

03.07.2016 (nedeľa) 21,00 hFRANCÚZSKO (FRA) {1A} : ISLAND (ISL) {2F}
5 : 2
(4 : 0)
12′, 59′ Olivier GIROUD /9/
20′ Paul POGBA /15/
43′ Dimitri PAYET /8/
45′ Antoine GRIEZMANN /7/

56′ Kolbeinn SIGTHÓRSSON /9/
84′ Birkir BJARNASON /8/

zostrih Fut Azteca

EURO 2016 – OSEMFINÁLE
25.06.2016 (sobota) 15,00 hŠVAJČIARSKO (SUI) {2A} : POĽSKO (POL) {2C}
1 : 1 (0 : 1)
82′ Xherdan SHAQIRI /23/

39′ Jakub BŁASZCZYKOWSKI /16/


(0 : 0 p.p., 4 : 5 j.)
1:0 Stephan LICHTSTEINER /2/ SUI
1:1 Robert LEWANDOWSKI /9/ POL
1:1 Granit XHAKA /10/ SUI
1:2 Arkadiusz MILIK /7/ POL
2:2 Xherdan SHAQIRI /23/ SUI
2:3 Kamil GLIK /15/ POL
3:3 Fabian SCHÄR /22/ SUI
3:4 Jakub BŁASZCZYKOWSKI /16/ POL
4:4 Ricardo RODRÍGUEZ /13/ SUI
4:5 Grzegorz KRYCHOWIAK /10/ POL

25.06.2016 (sobota) 21,00 hCHORVÁTSKO (CRO) {1D} : PORTUGALSKO (POR) {3F}
0 : 0 (0 : 0)
(0 : 1 p.p.)
117′ Ricardo QUARESMA /20/
25.06.2016 (sobota) 18,00 hWALES (WAL) {1B} : SEVERNÉ ÍRSKO (NIR) {3C}
1 : 0 (0 : 0)
78′ (v.g.) Gareth McAULEY /4/
26.06.2016 (nedeľa) 21,00 hMAĎARSKO (HUN) {1F} : BELGICKO (BEL) {2E}
0 : 4
(0 : 1)
10′ Toby ALDERWEIRELD /2/
78′ Michy BATSHUAYI /22/
80′ Eden HAZARD /10/
90’+1′ Yannick CARRASCO /11/
26.06.2016 (nedeľa) 18,00 hNEMECKO (GER) {1C} : SLOVENSKO (SVK) {3B}
3 : 0 (2 : 0)
8′ Jérôme BOATENG /17/
43′ Mario GOMEZ /23/
63′ Julian DRAXLER /11/
27.06.2016 (pondelok) 18,00 hTALIANSKO (ITA) {1E} : ŠPANIELSKO (ESP) {2D}
2 : 0
(1 : 0)
33′ Giorgio CHIELLINI /3/
90’+1′ Graziano PELLÈ /9/
26.06.2016 (nedeľa) 15,00 hFRANCÚZSKO (FRA) {1A} : ÍRSKO (IRL) {3E}
2 : 1 (0 : 1)
58′, 61′ Antoine GRIEZMANN /7/

2′ (j.) Robbie BRADY /19/
27.06.2016 (pondelok) 21,00 hANGLICKO (ENG) {2B} : ISLAND (ISL) {2F}
1 : 2
(1 : 2)
4′ (j.) Wayne ROONEY /10/

6′ Ragnar SIGURDSSON /6/
18′ Kolbeinn SIGTHÓRSSON /9/

 

Futbal – EURO 2016 – program

Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 (EURO 2016)  sa hrajú vo Francúzku na 10 štadiónoch od 10.06.2016 do 10.07.2016 o 15,00 h, 18,00 h a 21,00 h. Celkový počet zápasov je 51.

BOBORDEAUX (42000)NINICE (36000)
WAL : SVK, AUT : HUN, BEL : IRL, CRO : ESPPOL : NIR, ESP : TUR, SWE : BEL
LELENS AGGLO (38000)PAPARIS (48000)
ALB : SUI, ENG : WAL, CZE : TURTUR : CRO, ROU : SUI, POR : AUT, NIR : GER
LILILLE MÉTROPOLE (50000)SDPARIS/SAINT-DENIS (80000)
GER : UKR, RUS : SVK, SUI : FRA, ITA : IRLFRA : ROU, IRL : SWE, GER : POL, ISL : AUT
LYLYON (59000)SESAINT-ÉTIENNE (42000)
BEL : ITA, UKR : NIR, ROU : ALB, HUN : PORPOR : ISL, CZE : CRO, SVK : ENG
MAMARSEILLE (67000)TOTOULOUSE (33000)
ENG : RUS, FRA : ALB, ISL : HUN, UKR : POLESP : CZE, ITA : SWE, RUS : WAL

Skupina A
10.06.2016 (piatok) 21,00 hFrancúzsko (FRA) : Rumunsko (ROU)
2 : 1 (0 : 0)
57′ Olivier GIROUD /9/
89′ Dimitri PAYET /8/

65′ Bogdan STANCU /19/
11.06.2016 (sobota) 15,00 hAlbánsko (ALB) : Švajčiarsko (SUI)
0 : 1 (0 : 1)
5′ Fabian SCHÄR /22/
15.06.2016 (streda) 18,00 hRumunsko (ROU) : Švajčiarsko (SUI)
1 : 1 (1 : 0)
18′ (j.) Bogdan STANCU /19/

57′ Admir MEHMEDI /18/
15.06.2016 (streda) 21,00 hFrancúzsko (FRA) : Albánsko (ALB)
2 : 0 (0 : 0)
90′ Antoine GRIEZMANN /7/
90’+6′ Dimitri PAYET /8/
19.06.2016 (nedeľa) 21,00 hRumunsko (ROU) : Albánsko (ALB)
0 : 1 (0 : 1)
43′ Armando SADIKU /10/
19.06.2016 (nedeľa) 21,00 hŠVAJČIARSKO (SUI) : FRANCÚZKO (FRA)
0 : 0 (0 : 0)

AFRAROUALBSUI
FRA EURO
2016
10.06 Pi 21 SD15.06 St 21 MA19.06 Ne 21 LI
2 : 12 : 00 : 0
ROU10.06 Pi 21 SD  EURO
2016
19.06 Ne 21 LY15.06 St 18 PA
1 : 20 : 11 : 1
ALB15.06 St 21 MA19.06 Ne 21 LY  EURO
2016
11.06 So 15 LE
0 : 21 : 00 : 1
SUI19.06 Ne 21 LI15.06 St 18 PA11.06 So 15 LE EURO
2016
0 : 01 : 11 : 0

Konečná tabuľka – skupina A
1FRANCÚZSKO (FRA) 32104:17
2ŠVAJČIARSKO (SUI) 31202:15
3Albánsko (ALB) 31021:33
4Rumunsko (ROU) 30122:41

Skupina B
11.06.2016 (sobota) 18,00 hWales (WAL) : SLOVENSKO (SVK)
2 : 1 (1 : 0)
10′ Gareth BALE /11/
81′ Hal ROBSON-KANU /9/

61′ Ondrej DUDA /8/
11.06.2016 (sobota) 21,00 hAnglicko (ENG) : Rusko (RUS)
1 : 1 (0 : 0)
73′ Eric DIER /17/

90’+2′ Vasilij BEREZUTSKIJ /14/
15.06.2016 (streda) 15,00 hRusko (RUS) : SLOVENSKO (SVK)
1 : 2 (0 : 2)
32′ Vladimír WEISS /7/
45′ Marek HAMŠÍK /17/


80′ Denis GLUSHAKOV /8/
16.06.2016 (štvrtok) 15,00 hAnglicko (ENG) : Wales (WAL)
2 : 1 (0 : 1)
56′ Jamie VARDY /11/
90’+2′ Daniel STURRIDGE /15/

42′ Gareth BALE /11/
20.06.2016 (pondelok) 21,00 hRusko (RUS) : WALES (WAL)
0 : 3 (0 : 2)
11′ Aaron RAMSEY /10/
20′ Niel TAYLOR /3/
67′ Gareth BALE /11/
20.06.2016 (pondelok) 21,00 hSLOVENSKO (SVK) : ANGLICKO (ENG)
0 : 0 (0 : 0)

BENGRUSWALSVK
ENGEURO
2016
11.06 So 21 MA16.06 Št 15 LE20.06 Po 21 SE
1 : 12 : 10 : 0
RUS11.06 So 21 MAEURO
2016
20.06 Po 21 TO15.06 St 15 LI
1 : 10 : 31 : 2
WAL16.06 Št 15 LE20.06 Po 21 TOEURO
2016
11.06 So 18 BO
1 : 23 : 02 : 1
SVK20.06 Po 21 SE15.06 St 15 LI11.06 So 18 BOEURO
2016
0 : 02 : 11 : 2

Konečná tabuľka – skupina B
1WALES (WAL) 32016:36
2ANGLICKO (ENG) 31203:25
3SLOVENSKO (SVK) 31113:34
4Rusko (RUS) 30122:61

Skupina C
12.06.2016 (nedeľa) 18,00 hPoľsko (POL) : Severné Írsko (NIR)
1 : 0 (0 : 0)
51′ Arkadiusz MILIK /7/
12.06.2016 (nedeľa) 21,00 hNemecko (GER) : Ukrajina (UKR)
2 : 0 (1 : 0)
19′ Shkodran MUSTAFI /2/
90’+2′ Bastian SCHWEINSTEIGER /7/
16.06.2016 (štvrtok) 18,00 hUkrajina (UKR) : Severné Írsko (NIR)
0 : 2 (0 : 0)
49′ Gareth McAULEY /4/
90’+6′ Niall McGINN /7/
16.06.2016 (štvrtok) 21,00 hNemecko (GER) : Poľsko (POL)
0 : 0 (0 : 0)
21.06.2016 (utorok) 18,00 hUkrajina (UKR) : Poľsko (POL)
0 : 1 (0 : 0)
54′ Jakub BŁASZCZYKOWSKI /16/
21.06.2016 (utorok) 18,00 hSeverné Írsko (NIR) : Nemecko (GER)
0 : 1 (0 : 1)
30′ Mario GOMEZ /23/

CGERUKRPOLNIR
GER  EURO
2016
12.06 Ne 21 LI16.06 Št 21 SD21.06 Ut 18 PA
2 : 00 : 01 : 0
UKR12.06 Ne 21 LI  EURO
2016
21.06 Ut 18 MA16.06 Št 18 LY
0 : 20 : 10 : 2
POL16.06 Št 21 SD21.06 Ut 18 MA  EURO
2016
12.06 Ne 18 NI
0 : 01 : 01 : 0
NIR21.06 Ut 18 PA16.06 Št 18 LY12.06 Ne 18 NI  EURO
2016
0 : 12 : 00 : 1

Konečná tabuľka – skupina C
1NEMECKO (GER) 32103:07
2POĽSKO (POL) 32102:07
3SEVERNÉ ÍRSKO (NIR) 31022:23
4Ukrajina (UKR) 30030:50

Skupina D
12.06.2016 (nedeľa) 15,00 hTurecko (TUR) : Chorvátsko (CRO)
0 : 1 (0 : 1)
41′ Luka MODRIĆ /10/
13.06.2016 (pondelok) 15,00 hŠpanielsko (ESP) : Česká Republika (CZE)
1 : 0 (0 : 0)
81′ Gerard PIQUÉ /3/
17.06.2016 (piatok) 18,00 hČesko (CZE) : Chorvátsko (CRO)
2 : 2 (1 : 0)
76′ Milan ŠKODA /12/
89′ (j.) Tomáš NECID /7/

37′ Ivan PERIŠIĆ /4/
59′ Ivan RAKITIĆ /7/
17.06.2016 (piatok) 21,00 hŠPANIELSKO (ESP) : Turecko (TUR)
3 : 0 (2 : 0)
34′ 48′ Álvaro MORATA /7/
37′ NOLITO /22/
21.06.2016 (utorok) 21,00 hČesko (CZE) : Turecko (TUR)
0 : 2 (0 : 1)
10′ BURAK YILMAZ /17/
65′ OZAN TUFAN /16/
21.06.2016 (utorok) 21,00 hCHORVÁTSKO (CRO) : ŠPANIELSKO (ESP)
2 : 1 (1 : 1)
45′ Nikola KALINIĆ /16/
87′ Ivan PERIŠIĆ /4/

7′ Álvaro MORATA /7/

DESPCZETURCRO
ESP  EURO
2016
13.06 Po 15 TO17.06 Pi 21 NI21.06 Ut 21 BO
1 : 03 : 01 : 2
CZE13.06 Po 15 TO  EURO
2016
21.06 Ut 21 LE17.06 Pi 18 SE
0 : 10 : 22 : 2
TUR17.06 Pi 21 NI21.06 Ut 21 LE  EURO
2016
12.06 Ne 15 PA
0 : 32 : 00 : 1
CRO21.06 Ut 21 BO17.06 Pi 18 SE12.06 Ne 15 PA  EURO
2016
2 : 12 : 21 : 0

Konečná tabuľka – skupina D
1CHORVÁTSKO (CRO) 32105:37
2ŠPANIELSKO (ESP) 32105:26
3Turecko (TUR) 31022:43
4Česká Republika (CZE) 30122:51

Skupina E
13.06.2016 (pondelok) 18,00 hÍrsko (IRL) : Švédsko (SWE)
1 : 1 (0 : 0)
48′ Wes HOOLAHAN /20/

71′ (v. g.) Ciaran CLARK /3/
13.06.2016 (pondelok) 21,00 hBelgicko (BEL) : Taliansko (ITA)
0 : 2 (0 : 1)
41′ Emanuele GIACCHERINI /23/
90’+3′ Graziano PELLÈ /9/
17.06.2016 (piatok) 15,00 hTaliansko (ITA) : Švédsko (SWE)
1 : 0 (0 : 0)
88′ ÉDER /17/
18.06.2016 (sobota) 15,00 hBelgicko (BEL) : Írsko (IRL)
3 : 0 (0 : 0)
34′, 48′ Romelu LUKAKU /9/
61′ Axel WITSEL /6/
22.06.2016 (streda) 21,00 hTALIANSKO (ITA) : Írsko (IRL)
0 : 1 (0 : 0)
85′ Robbie BRADY /19/
22.06.2016 (streda) 21,00 hŠvédsko (SWE) : Belgicko (BEL)
0 : 1 (0 : 0)
84′ Radja NAINGGOLAN /4/

EBELITAIRLSWE
BEL  EURO
2016
13.06 Po 21 LY18.06 So 15 BO22.06 St 21 NI
0 : 23 : 0
ITA13.06 Po 21 LY  EURO
2016
22.06 St 21 LI17.06 Pi 15 TO
2 : 01 : 0
IRL18.06 So 15 BO22.06 St 21 LI  EURO
2016
13.06 Po 18 SD
0 : 31 : 1
SWE22.06 St 21 NI17.06 Pi 15 TO13.06 Po 18 SD  EURO
2016
0 : 11 : 1

Konečná tabuľka – skupina E
1TALIANSKO (ITA) 32013:16
2BELGICKO (BEL) 32014:26
3ÍRSKO (IRL) 31112:44
4Švédsko (SWE) 30121:31

Skupina F
14.06.2016 (utorok) 18,00 hRakúsko (AUT) : Maďarsko (HUN)
0 : 2 (0 : 2)
62′ Ádám SZALAI /9/
87′ Zoltán STIEBER /18/
14.06.2016 (utorok) 21,00 hPortugalsko (POR) : Island (ISL)
1 : 1 (1 : 0)
31′ NANI /17/

50′ Birkir BJARNASON /8/
18.06.2016 (sobota) 18,00 hIsland (ISL) : Maďarsko (HUN)
1 : 1 (1 : 0)
40′ (j.) Gylfi SIGURDSSON

80′ (v. g.) Birkir SÆVARSSON
18.06.2016 (sobota) 21,00 hPortugalsko (POR) : Rakúsko (AUT)
0 : 0 (0 : 0)
22.06.2016 (streda) 18,00 hIsland (ISL) : Rakúsko (AUT)
2 : 1 (1 : 0)
Jón Dadi BÖDVARSSON /15/
90’+4′ Arnor Ingvi TRAUSTASON /21/

60′ Alessandro SCHÖPF /18/
22.06.2016 (streda) 18,00 hMAĎARSKO (HUN) : Portugalsko (POR)
3 : 3 (1 : 1)
19′ Zoltán GERA /10/
47′, 55′ Balázs DZSUDZSÁK /7/

42′ NANI /17/
50′, 62′ Cristiano RONALDO /7/

FPORISLAUTHUN
POR  EURO
2016
14.06 Ut 21 SE18.06 So 21 PA22.06 St 18 LY
1 : 10 : 03 : 3
ISL14.06 Ut 21 SE  EURO
2016
22.06 St 18 SD18.06 So 18 MA
1 : 12 : 11 : 1
AUT18.06 So 21 PA22.06 St 18 SD  EURO
2016
14.06 Ut 18 BO
0 : 01 : 20 : 2
HUN22.06 St 18 LY18.06 So 18 MA14.06 Ut 18 BO  EURO
2016
3 : 31 : 12 : 0

Konečná tabuľka – skupina F
1MAĎARSKO (HUN) 31206:45
2ISLAND (ISL) 31204:35
3PORTUGALSKO (POR) 30304:43
4Rakúsko (AUT) 30121:41

WX – výťaz (Winner) skupiny X
W99 – výťaz (Winner) zápasu číslo 99
RX – 2. (Runner-up) v skupine X
3X/Y/Z – 3. (Third-placed) v skupine X, alebo Y, alebo Z (zo 4 najlepších v 3. poradí)

osemfináleštvťfinálesemifinálefinále
3725.06 So 15 SE
RA : RC4530.06 Št 21 MA
3925.06 So 21 LEW37 : W39
WD : 3B/E/F4906.07 St 21 LY
3825.06 So 18 PAW45 : W46
WB : 3A/C/D4601.07 Pi 21 LI
4226.06 Ne 21 TOW38 : W42
WF : RE5110.07 Ne 21 SD
4126.06 Ne 18 LIW49 : W50
WC : 3A/B/F4702.07 So 21 BO
4327.06 Po 18 SDW41 : W43
WE : RD5007.07 Št 21 MA
4026.06 Ne 15 LYW47 : W48
WA : 3C/D/E4803.07 Ne 21 SD
4427.06 Po 21 NIW40 : W44
RB : RF

Zdroj: UEFA


EURO – 2016 – S kým hráme osemfinále

EURO – 2016 – Osemfinále hráme s NEMECKOM (GER)

Súper Slovenska v prípade kvalifikácie do osemfinále vzíde podľa poradia v skupine z nasledujúcih mužstiev
1. SVK (WB) : 3A (FRA, ROU, ALB, SUI) ak postúpia 3A, 3B, 3C a 3E, alebo 3A, 3B, 3C a 3F, alebo 3A, 3B, 3D a 3E, alebo 3A, 3B, 3D a 3F, alebo 3A, 3B, 3E a 3F, alebo 3A, 3C, 3E a 3F, alebo 3A, 3D, 3E a 3F (pravdepodobnosť 7/15)
1. SVK (WB) : 3C (GER, UKR, POL, NIR) ak postúpia 3B, 3C, 3E a 3F (pravdepodobnosť 1/15)
1. SVK (WB) : 3D (ESP, CZE, TUR, CRO) pri ostatných kombináciách postupujúcich tretích mužstiev ako vyššie (pravdepodobnosť 7/15)
2. SVK (RB) : RF (POR, ISL, AUT, HUN)
3. SVK (3B) : WD (ESP, CZE, TUR, CRO) ak postúpia 3A, 3C a 3D (pravdepodobnosť 1/15)
3. SVK (3B) : WC (GER, UKR, POL, NIR) pri ostatných kombináciách postupujúcich tretích mužstiev ako vyššie (pravdepodobnosť 14/15)

V osemfinále sa Slovensko nestretne s mužstvom zo skupiny E (BEL, ITA, IRL, SWE)


Súper Maďarska v prípade kvalifikácie do osemfinále vzíde podľa poradia v skupine z nasledujúcih mužstiev
1. HUN (WF) : RE (BEL, ITA, IRL, SWE)
2. HUN (RF) : RB (ENG, RUS, WAL, SVK)
3. HUN (3F) : WC (GER, UKR, POL, NIR) ak postúpia 3A, 3C a 3E, alebo 3A, 3D a 3E, alebo 3C, 3D a 3E (pravdepodobnosť 3/15)
3. HUN (3F) : WD (ESP, CZE, TUR, CRO) pri ostatných kombináciách postupujúcich tretích mužstiev ako vyššie (pravdepodobnosť 12/15)

V osemfinále sa Maďarsko nestretne s mužstvom zo skupiny A (FRA, ROU, ALB, SUI)


EURO 2016 – losovanie – 12.12.2016

Skupiny:
A: Francúzsko (FRA) – A1, Albánsko (ALB) – A3, Rumunsko (ROU) – A2, Švajčiarsko (SUI) – A4
B: Anglicko (ENG) – B1, Wales (WAL) – B3, Slovensko (SVK) – B4, Rusko (RUS) – B2
C: Nemecko (GER) – C1, Severné Írsko (NIR) – C4, Poľsko (POL) – C3, Ukrajina (UKR) – C2
D: Španielsko (ESP) – D1, Turecko (TUR) – D3, Česko (CZE) – D2, Chorvátsko (CRO) – D4
E: Belgicko (BEL) – E1, Írsko (IRL) – E3, Švédsko (SWE) – E4, Taliansko (ITA) – E2
F: Portugalsko (POR) – F1, Island (ISL) – F2, Maďarsko (HUN) – F4, Rakúsko (AUT) – F3
Z čoho sa losovalo:
1. Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Anglicko, Portugalsko, Belgicko
2. Taliansko, Rusko, Švajčiarsko, Rakúsko, Chorvátsko, Ukrajina
3. Česko, Švédsko, Poľsko, Rumunsko, Slovensko, Maďarsko
4. Turecko, Írsko, Island, Wales, Albánsko, Severné Írsko